Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme

1-677-124-44227

184 MAIN COLLINS STREET WEST VICTORIA 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM
Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies
Top
 
kilka słów

O nas

jesteśmy dla wszystkich

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego jest to miejsce dla Mieszkańców Szczecina do którego może przyjść każdy by rozpocząć swą przygodę ze sportem.

Jesteśmy po to, aby pomóc w rozwoju sportowym zawodnikom, ale również osobom z dużą nadwagą.


Gdy Centrum powstało jego głównym celem był projekt PRZEMIANA, słowo to mówi bardzo wiele, chodzi o przemianę ciała (zrzucenie wagi), przeminę ducha jak i przemianę całej rodziny.

Szczecińskie Centrum działa już od 2015 roku, a obecnie mieści się przy ulicy Karola Miarki 3a w Szczecinie.

instruktorzy o złotych sercach

Zaangażowani instruktorzy i trenerzy w SCTP pracują charytatywnie.

rusz się z nami

Naszym celem jest dotrzeć do ludzi „zamkniętych w swoich domach”, którzy przez swoje dolegliwości, lęki sami wykluczyli się ze społeczeństwa.

20180306_200403-01
co robimy?

TRENINGI personalne i grupowe

Projekt PRZEMIANA

SPINNINGI

Wydarzenia

Zajęcia prowadzone przez Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego są super. Atmosfera przyjazna. Jest dużo śmiechu, a gdy trzeba to jest trening bez wymówek. Wspaniali ludzie. Nie zostawią człowieka samego, lecz udzielają rad i wspierają. Pomagają w osiągnięciu zamierzonego celu. Gorąco polecam.

Ola Krause

Dzięki udziałowi w zajęciach spinningu, prowadzonych w SCTP odzyskałam formę i dobre samopoczucie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy kochają ludzi i to co robią. Dzielą się swoją pasją i zarażają wszystkich wokół pozytywną energią. Zajęcia są fantastyczne, uwielbiam spinning i endorfiny po treningu. Gorąco zachęcam.

Agnieszka Bednarska

Nie pozostawiają też miejsca na nudę. Fachowy trening w doskonałym towarzystwie. Moje ulubione miejsce "tortur 😉

Agata M